Katalog

Promocje

Race Classic

TOPOWY SPRZĘT DLA TOPOWYCH ZAWODNIKÓW
Doskonały styl jazdy na nartach jest ucztą dla oczu: wszystkie ruchy są perfekcyjnie zsynchronizowane. Pomimo ogromnego wysiłku zawodnik ma poczucie lekkości. Ta zewnętrzna harmonia oparta jest na wewnętrznych wartościach Race Classic. Technologie takie jak Carbon Pro Tip & Tail zapewniają, że każdy narciarz na torze czuje się jak mistrz.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  1 199,00 zł
  Wyprzedaż!

  Zwycięskie narty z Pucharu Świata mające ogromny bagaż doświadczeń na swoim koncie. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  699,00 zł 1 199,00 zł
 • Profesjonalny model nart z linii - RACE CODE który udowodnił niejednokrotnie, swoją skuteczność w wielu wyścigach. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  1 249,00 zł 1 809,00 zł
 • Model Plus - idealnie spisujący się w warunkach powyżej -5°C. Narty te, to jedne z najlepszych modeli w Pucharze Świata, a miarą tego jest tu użyta technologia Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty...

  1 629,00 zł 2 269,00 zł
 • Klasyczne narty Fischer Twin Skin przeznaczone dla aktywnych narciarzy.Dwa oddzielne pasy skóry, rozmieszczone na różnych wysokościach i różnej głębokości zintegrowane z nartą, co zapewnia łatwy i gładki poślizg. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  1 199,00 zł 1 499,00 zł
 • Model Plus - idealnie spisujący się w warunkach powyżej -5°C. Narty te, to jedne z najlepszych modeli w Pucharze Świata, a miarą tego jest tu użyta technologia - Speedmax Classic, dla wszystkich tych, którzy nie chcą rezygnować z żadnych setnych sekund w drodze po kolejne zwycięstwo. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  1 499,00 zł 2 269,00 zł
 • Profesjonalny model nart z linii - RACE CODE który udowodnił niejednokrotnie, swoją skuteczność w wielu wyścigach. Idealny na warunki powyżej -5 ° C i dla zawodników, mających przed sobą jeszcze wiele planów. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były...

  1 549,00 zł 1 809,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 689,00 zł
  Obniżka!

  Miarą wszystkich rzeczy w Pucharze Świata są technologie. Na uniwersalnie i mokre warunki. Model Plus na warunki powyżej -5°C. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  799,00 zł 1 689,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów