Narty

Narty biegowe Fischer

Podkategorie

 • Race Classic

  TOPOWY SPRZĘT DLA TOPOWYCH ZAWODNIKÓW
  Doskonały styl jazdy na nartach jest ucztą dla oczu: wszystkie ruchy są perfekcyjnie zsynchronizowane. Pomimo ogromnego wysiłku zawodnik ma poczucie lekkości. Ta zewnętrzna harmonia oparta jest na wewnętrznych wartościach Race Classic. Technologie takie jak Carbon Pro Tip & Tail zapewniają, że każdy narciarz na torze czuje się jak mistrz.

 • Race Skating

  SEKRET SUKCESU
  Najwyższa technologia będąca sekretem drużyny Fischera w Pucharze Świata. Nawet lżejsze modele w technologii Hole Ski dają pełną moc w kroku łyżwowym. A sprzęt sygnowany RACE CODE daje zawodnikom i ambitnym narciarzom posmak adrenaliny wprost z Pucharu Świata.

 • Sport

  Konstrukcja Short Cut oferuje znacznie większą zwinność w porównaniu do tradycyjnych nart cross country. Dzięki krótszej długości i nieznacznemu taliowaniu osiągnięto większa stabilność i wytrzymałość. Zapewniono też doskonały poślizg oraz możliwość bezpiecznej wspinaczki. A innowacyjna technologia Basalight wzmacnia te cechy jeszcze o lekkość i wyjątkową elastyczność.

 • Women My Style Fashion

  Co czyni linię Fischer My Style tak wyjątkową? Poza niezwykle modnymi wzorami leży liczba szczególnych rozwiązań dla najwyższych damskich osiągów. Dodatkowo indywidualne modele doskonale dopasowują się do umiejętności i sportowych ambicji poszczególnych narciarzy.

 • Nordic Cruising

  Sport pobudza ciało i umysł, sprzyja zdrowiu i dobremu wyglądowi. Dla narciarzy, którzy odkryli Nordic Cruising i ich pierwsze okrążenie dopiero przed nimi. Niższa wysokość konstrukcji zmniejsza wagę, technologia wprost z Pucharu Świata zapewnia idealny poślizg w każdych warunkach śniegowych i szersza konstrukcja sprawia, że nawet wspinaczka będzie dziecinnie łatwa ! W ten sposób każda wycieczka po śniegu będzie sukcesem, a zabawa gwarantowana.

na stronę
Pokazuje 9 - 14 z 14 elementów
 • Model Plus - idealnie spisujący się w warunkach powyżej -5°C. Narty te, to jedne z najlepszych modeli w Pucharze Świata, a miarą tego jest tu użyta technologia Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty...

  1 629,00 zł 2 269,00 zł
 • Klasyczne narty Fischer Twin Skin przeznaczone dla aktywnych narciarzy.Dwa oddzielne pasy skóry, rozmieszczone na różnych wysokościach i różnej głębokości zintegrowane z nartą, co zapewnia łatwy i gładki poślizg. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  1 199,00 zł 1 499,00 zł
 • Narty należące do grupy Race, są kolejnym krokiem w przyszłość. Dzięki technologii Cold Base, baza narty gwarantuje optymalną prędkość, poprzez doskonałe wchłanianie wosku oraz ulepszoną ścieralność. Ponadto, Model Plus przeznaczony jest na gęsty i miękki śnieg w temperaturze powyżej -5°C. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Przeczytaj artykuł o...

  1 499,00 zł 2 269,00 zł
 • Model Plus - idealnie spisujący się w warunkach powyżej -5°C. Narty te, to jedne z najlepszych modeli w Pucharze Świata, a miarą tego jest tu użyta technologia - Speedmax Classic, dla wszystkich tych, którzy nie chcą rezygnować z żadnych setnych sekund w drodze po kolejne zwycięstwo. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  1 499,00 zł 2 269,00 zł
 • Profesjonalny model nart z linii - RACE CODE który udowodnił niejednokrotnie, swoją skuteczność w wielu wyścigach. Idealny na warunki powyżej -5 ° C i dla zawodników, mających przed sobą jeszcze wiele planów. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były...

  1 549,00 zł 1 809,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 689,00 zł
  Obniżka!

  Miarą wszystkich rzeczy w Pucharze Świata są technologie. Na uniwersalnie i mokre warunki. Model Plus na warunki powyżej -5°C. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  799,00 zł 1 689,00 zł
Pokazuje 9 - 14 z 14 elementów