Narty

Narty biegowe Fischer

Podkategorie

 • Race Classic

  TOPOWY SPRZĘT DLA TOPOWYCH ZAWODNIKÓW
  Doskonały styl jazdy na nartach jest ucztą dla oczu: wszystkie ruchy są perfekcyjnie zsynchronizowane. Pomimo ogromnego wysiłku zawodnik ma poczucie lekkości. Ta zewnętrzna harmonia oparta jest na wewnętrznych wartościach Race Classic. Technologie takie jak Carbon Pro Tip & Tail zapewniają, że każdy narciarz na torze czuje się jak mistrz.

 • Race Skating

  SEKRET SUKCESU
  Najwyższa technologia będąca sekretem drużyny Fischera w Pucharze Świata. Nawet lżejsze modele w technologii Hole Ski dają pełną moc w kroku łyżwowym. A sprzęt sygnowany RACE CODE daje zawodnikom i ambitnym narciarzom posmak adrenaliny wprost z Pucharu Świata.

 • Sport

  Konstrukcja Short Cut oferuje znacznie większą zwinność w porównaniu do tradycyjnych nart cross country. Dzięki krótszej długości i nieznacznemu taliowaniu osiągnięto większa stabilność i wytrzymałość. Zapewniono też doskonały poślizg oraz możliwość bezpiecznej wspinaczki. A innowacyjna technologia Basalight wzmacnia te cechy jeszcze o lekkość i wyjątkową elastyczność.

 • Women My Style Fashion

  Co czyni linię Fischer My Style tak wyjątkową? Poza niezwykle modnymi wzorami leży liczba szczególnych rozwiązań dla najwyższych damskich osiągów. Dodatkowo indywidualne modele doskonale dopasowują się do umiejętności i sportowych ambicji poszczególnych narciarzy.

 • Nordic Cruising

  Sport pobudza ciało i umysł, sprzyja zdrowiu i dobremu wyglądowi. Dla narciarzy, którzy odkryli Nordic Cruising i ich pierwsze okrążenie dopiero przed nimi. Niższa wysokość konstrukcji zmniejsza wagę, technologia wprost z Pucharu Świata zapewnia idealny poślizg w każdych warunkach śniegowych i szersza konstrukcja sprawia, że nawet wspinaczka będzie dziecinnie łatwa ! W ten sposób każda wycieczka po śniegu będzie sukcesem, a zabawa gwarantowana.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 14 elementów
 • Szybki podgląd
  599,00 zł
  Wyprzedaż!

  Fischer Desire My Style – idealny partner do zabaw na świeżym powietrzu zimą: są idealne do treningu fitness lub dla narciarek, które po prostu chcą się rozkoszować dobrą zabawą podczas ćwiczeń, łatwa w manewrowaniu. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  199,00 zł 599,00 zł
 • Szybki podgląd
  689,00 zł
  Wyprzedaż!

  Fischer Mystique My Style – idealny partner do zabaw na świeżym powietrzu zimą: są idealne do treningu fitness lub dla narciarek, które po prostu chcą się rozkoszować dobrą zabawą podczas ćwiczeń, łatwa w manewrowaniu. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań.

  299,00 zł 689,00 zł
 • Szybki podgląd
  899,00 zł
  Wyprzedaż!

  Łuska w technologii Vario Crown zapewnia stabilność na podbiegach, Technologia Efficient Forward daje wysoką elastyczność, narta nie wymaga dużych umiejętności technicznych. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Przeczytaj artykuł o nartach na mojebiegowki.pl

  799,00 zł 899,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 199,00 zł
  Wyprzedaż!

  Zwycięskie narty z Pucharu Świata mające ogromny bagaż doświadczeń na swoim koncie. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  699,00 zł 1 199,00 zł
 • Model wykorzystujący łuskę Vario Crown, która daje pewność stabilnych podbiegów. Nowoczesna konstrukcja narty daje niespotykaną poprzednio elastyczność. Umożliwia to technologia Efficient Forward, która dostępna jest nawet dla wszystkich narciarzy i nie wymaga wysokiej sprawności technicznej. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Przeczytaj artykuł o...

  838,45 zł
 • Narty o wysokiej twardości wykorzystują rozwiązania z Pucharu Świata. Model H-Plus o wysokiej twardości jest szczególnie polecany na trudne i twarde trasy w temperaturze powyżej -10 stopni Celcjusza Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną...

  1 358,29 zł 1 558,29 zł
 • Narty o wysokiej twartości z grupy Race prowadzące ku przyszłości. Maksymalną prędkość gwarantuje technologia Cold Base dzięki ulepszonej ścieralności i absorbcji wosku. Nowy system doboru nart biorący pod uwagę parametry sztywności: Precision Pairing System. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na...

  1 699,28 zł 1 853,28 zł
 • Profesjonalny model nart z linii - RACE CODE który udowodnił niejednokrotnie, swoją skuteczność w wielu wyścigach. Uwaga: narty sprzedawane są bez wiązań. Narty pochodzą z naszego Centrum Testowego. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania. Narty były smarowane parafiną HF oraz przetestowane 2-3 razy. Narty są na gwarancji.

  1 249,00 zł 1 809,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 14 elementów