Promocje

Race Skating

LEKKOŚĆ OD POCZĄTKU DO KOŃCA
Narciarze z tej grupy docelowej wymagają najlepszych materiałów, być może trenują profesjonalnie i biorą udział w zawodach. Ich celem są często inne sporty takie jak jazda na rowerze, bieganie, turystyka i jazdy na rolkach. Uwielbiają trening. Dla nich, narciarstwo biegowe to sport zimowy i wkładają narty tak często, jak tylko mogą.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  749,00 zł
  Wyprzedaż!

  RC5 Skate - wygodny model wykorzystuje technologie, które pozwalają na zmniejszenie wagi buta. Szczególnie polecany usportowionym i wymagającym osobom.

  649,00 zł 749,00 zł
 • RC5 Skate to bardzo wygodny model w którym wykorzystano technologie zmniejszające wagę buta. Jest to model polecany dla wymagających zawodników. Utrzymanie suchych i ciepłych stóp zapewnia membrana Triple-F. Antybakteryjna wkładka NXT niweluje powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

  699,00 zł
 • Szybki podgląd
  3 229,00 zł
  Wyprzedaż!

  Buty Speedmax to przede wszystkim świetne połączenie ultralekkiej wagi buta i karbonowego wykończenia - Carbon Cuff i Chassis. Cechy te, powodują, że w ,,nasze ręce'' trafia naprawdę profesjonalny sprzęt z wysokiej półki, który stosowany jest przez sportowców w takich imprezach jak - Puchar Świata.

  1 999,00 zł 3 229,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów